RealityMTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Justin
Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 31.

Zaiden Reeves pályázata a Nemzeti Nyomozó Irodához. Empty Zaiden Reeves pályázata a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Vas. Jan. 31, 2021 9:00 pm
Zaiden Reeves pályázata a Nemzeti Nyomozó Irodához. Logo_masolata
[center][b]Frakció Pályázás

[size=16][color=#999999]Teljes Neved:
<IC: Zaiden Reeves a teljes nevem. OOC: László Alex a nevem.>


Korod:
<IC: Egy 39 éves férfi vagyok. OOC: 15 éves vagyok.>


Szinted:
<Jelenleg még csak 1-es szintű vagyok, de v1-en elég magas szintet sikerült elérnem. >


Pályázott Frakció Neve:
<A pályázott frakció neve a Nemzeti Nyomozó Iroda!>


Frakció Lényege:
<Röviden, tömören a frakció egy úgymond nyomozó hatóság. Nagyjából az a feladata mint az Országos Rendőr Főkapitányságnak, de a nevében is benne van hogy nekik nyomozniuk is kell. Nyomoznak a drog, fegyver és bármilyen illegális tevékenységet végző embereket. Ők nem rendőrautókkal, hanem civil gépjárművekkel "járőröznek". Illetve nincsen szolgálati ruhájuk hanem sima, egyszerű, civil ruhában vannak.>


Terveid a frakcióval:
<A frakcióval az a tervem hogy egy jó közösséget alakítsak ki és jó RP szituációkat alakítsak ki, illetve lekapcsolni a város rosszfiúit.>


Frakció rangok:
<1. Próbaidős Nyomozó. 2. Nyomozó. 3. Ügynök. 4. Különleges Ügynök. 5. Szövetségi Ügynök. 6. Zászlós. 7. Hadnagy. 8. Főhadnagy. 9. Százados. 10. Őrnagy. 11. Alezredes. 12. Ezredes. 13. Vezérőrnagy. 14. Altábornagy. 15. Vezérezredes.>


Miért téged válasszunk?
<Azért engem válasszatok mivel véleményem szerint egy nagyon jó RP tudással renelkezem és nagyon jól kezemben tudom tartani a dolgokat. >


Írj három jó és rossz tulajdonságot magadról:
<Ez szerintem egy kicsit furcsa kérdés mivel szerintem a többi személynek kell eldöntenie hogy nekem milyen jó és rossz tulajdonságaim vannak. Magamról így nem szeretnék elmondani semmi. Mindenki rá fog jönni, ha mgismer. Smile >


Frakció leader társ:
<Andrew Kennedy lenne a leader társam!>


Egyéb hozzáfűznivaló:
<Nincsen egyéb hozzáfűzni valóm. Remélem hogy elnyerte a tetszéseteket a lapom. További szép estét.>
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.